Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna

Belangrijkste voorzieningen

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Om van uw vakantie in Brasília te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília, gelegen op alleen 1 km verwijderd van de Kathedraal van Brasilia en binnen 25 minuten loopafstand van het Nationaal Congres. Dit 40 m² grote appartement heeft een zwembad op het dak en een wellnesscentrum en ligt op slechts een paar stappen van Incra Cultural Space.

    Dit appartement is in de Asa Norte wijk van Brasília, binnen 5 minuten lopen van het Conjunto National-winkelcentrum gesitueerd. Een wandeling van 10 minuten brengt u naar het centrum van Brasília. Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna is op op 2 km van het Estádio Nacional Mané Garrincha gelegen.

    Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Bovendien zijn er ook een droger en handdoeken.

    Gasten die in Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte. Deze 1-badkamer accommodatie ligt op een paar stappen verwijderd van het metrostation Centraal en op 5 km van de luchthaven van Brasilia - Presidente Juscelino Kubitschek. Een stoomcabine en een sauna bij deze accommodatie zullen bijdragen aan een aangenamer verblijf.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília

    Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Bovendien zijn er ook een droger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília Keuken foto Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília Interieur foto Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília Macro Details foto Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília Eten foto Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília Eten foto Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília Faciliteiten foto Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília Macro Details foto Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília Faciliteiten foto Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília Hostel Bedden foto Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília Wastafels foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 44 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna?
      De grootte van Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna is 40 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Flat Central Com Academia, Piscinas E Sauna Brasília